7 روش ست کردن شیک و جذاب با کت تک مردانه 2022

روش ست کردن شیک و جذاب با کت تک مردانه | فروشگاه لباس اطلس کالکشن

در استایل مردانه کت جایگاه خاص و ویژه‌ای دارد. چه به صورت کت و شلوار رسمی، و چه به صورت کت تک اسپورت مردانه پوشیده شود، استایلی شیک و آراسته را در پی خواهد داشت. اما این‌که کت تک مردانه را در چه مواقعی بپوشید یا با چه لباس‌هایی ست کنید، دقت و ظرافت می‌خواهد تا بتوانید بهترین انتخاب را برای استایلتان به‌دست بیاورید.
اگر برای شما هم این سوال که ” کت تک را با چه لباسی ست کنیم ” پیش آمده است، ادامه‌ی این مطلب را بخوانید.
مشاوران اطلس کالکشن راهکارهایی را برای ست کردن کت تک مردانه در اختیار شما قرار می‌دهند.

راهنمای ست کردن کت تک مردانه

کت تک مردانه به شما ظاهری نیمه‌رسمی می‌دهد. که هم می‌توانید در قرارهای کاری، و هم در مهمانی آن را بپوشید و با لباس‌های دیگرتان ست کنید.

_ کت تک طرح‌دار با پیراهن و شلوار ساده هماهنگ است.
_ در هر فصلی می‌توانید کت تک را در استایلتان داشته باشید و منحصر به فصل خاصی نیست.
_ در زمستان می‌توانید آن را با ژاکت و پلیور بپوشید.
_ حتماً نباید رنگ کت تک با شلوار یکی باشد و شبیه به کت و شلوار خود را نشان دهد.
_ اگر می‌خواهید در یک قرار کاری کت تک بپوشید حتماً یک پیراهن ساده را در کنارش در نظر بگیرید تا ظاهر رسمی‌تری داشته باشید.
_ کت تک مردانه را می‌توانید با شلوار تیره یا روشن ست کنید و محدودیت رنگی برای ست کردنش ندارید.
_ کت‌های تک با طرح چهارخانه‌ی ریز یا راه راه، با شلوارهای کتان جذاب‌تر می‌شوند و کت تک با چهارخانه‌ی درشت‌تر، برای ست کردن با شلوار جین مناسب‌تر است.

چه پیراهنی را با کت تک مردانه ست کنیم

با هر نوع پیراهن مردانه می‌توانید کت تک را ست کنید. فقط باید دقت کنید رنگ کت و پیراهن، با هم هارمونی و هماهنگی داشته باشند. رنگ پیراهن تاثیر زیادی در یک ست عالی دارد. پیراهن‌های کوتاه همراه با کت تک، به شما ظاهری اسپرت می‌دهند. این نوع پیراهن را هیچ‌گاه نباید داخل شلوار قرار دهید. پیراهن‌های معمولی که زیر کت تک مردانه می‌پوشید، هرگز نباید بیرون و روی شلوار باشند.
پیراهن‌های جیب‌دار را هم می‌توانید همراه کت تک بپوشید. استایل کت تک اسپورت مردانه، یک استایل نیمه رسمی است؛ پس در انتخاب رنگ و طرح پیراهن دستتان باز است. می‌توانید انواع طرح و رنگ پیراهن را در این استایل استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:  با کلاه لئونی مردانه بیشتر آشنا شوید

ست کردن تیشرت با کت تک اسپورت مردانه

اولین نکته در انتخاب تیشرت اسپورت مردانه و کت تک، سایز مناسب است. هم تیشرت و هم کت تک باید سایز دقیق شما و فیت تنتان باشند. بهتر است از تیشرت‌های ساده برای ست با کت تک اسپورت مردانه استفاده کنید. تیشرت‌های لوگو و آرم دار، یا با طرح‌های گرافیکی، برای کت‌های اسپرت یا جین مناسب‌تر هستند. کت تک مردانه سفید، آبی و طوسی تقریباً با بیشتر رنگ تیشرت‌ها هماهنگ هستند. بعضی از تیشرت‌های طرح‌دار با کت سفید یا مشکی ست می‌شوند. دقت کنید که در ست کردن تیشرت و کت تک اسپورت مردانه فقط یکی از آن‌ها باید رنگ غالب داشته باشد. اگر تیشرت مردانه را با رنگی جسورانه و جیغ می‌پوشید نباید کت هم رنگ غالب داشته باشد. و یا اگر رنگ کت جسورانه و شاد است، بهتر است تیشرتی با رنگ خنثی زیر آن بپوشید.

کت تک مردانه با کراوات

این‌که کراوات فقط مخصوص لباس‌های رسمی است، یک باور غلط بین مردم است. در استایل‌های اسپرت هم می‌توانید از کراوات استفاده کنید. فقط چند نکته کوچک را باید رعایت کنید.

1. اصول استفاده کردن از کراوات را در استایل‌های مختلف بدانید.
2. در انتخاب رنگ و جنس و مدل کراوات دقت کنید.
3. برای استایل اسپرت باید از کراوات‌هایی با طرح و مدل اسپرت استفاده کنید.

 

تناسب شلوار مردانه با کت تک

انواع شلوار مردانه‌ی جین، کتان یا پارچه‌ای را می‌توانید با کت تک مردانه ست کنید. چیزی که بیش از جنس و نوع شلوار اهمیت دارد تناسب رنگ آن با رنگ کت تکی است که می‌خواهید با آن ست کنید. فکر نکنید چون لباس شما کت و شلوار نیست پس رنگ شلوار هم اهمیتی ندارد!! برعکس باید بسیار دقت کنید که هارمونی رنگ بین شلوار و کت رعایت شود. تا جای ممکن هر دو از یک طیف رنگ باشند و فقط سیرتر یا روشن‌تر انتخاب شوند.
استایل زیبا استایلیست که در آن بیش از سه رنگ استفاده نشود. پس سعی کنید طیف رنگی استایلتان را زیاد رنگارنگ و شلوغ نکنید تا یک استایل شیک و جذاب داشته باشید.
در ادامه چند نمونه از ست شلوار با کت تک را با هم مرور می‌کنیم:

مطلب پیشنهادی:  نکات مهمی برای انتخاب لباس باکیفیت

شلوار کتان مشکی:

شلوار کتان مشکی با اغلب کت‌های تک ست می‌شود و انتخاب مناسبی است.

شلوار کتان سرمه‌ای:

کت تک آبی روشن و طوسی به خوبی با شلوار کتان سرمه‌ای ست می‌شوند.

شلوار کتان نخودی:

یک انتخاب عالی برای شلوار کتان مردانه نخودی، کت مشکی است.

شلوار جین آبی تیره:

شلوار جین آبی تیره، با همه رنگ کت تک به زیبایی ست می‌شود.

شلوار جین طوسی و زغالی:

کت تک طوسی و مشکی با شلوار جین طوسی و جین زغالی هماهنگ است و به راحتی ست می‌شود.

شلوار جین مشکی:

شلوار جین مشکی هم با اکثر رنگ‌های کت تک ست زیبا و جذابی به شما می‌دهد.

 

استایلی جذاب با شلوار جین و کت تک اسپورت مردانه

کت تک اسپورت مردانه همراه با شلوار جین مردانه به شما استایلی جذاب و اسپرت می‌دهد. هر نوع کت تکی را می‌توانید با شلوار جین ست کنید. ولی کت تک چرم، پشمی و یا جین گزینه‌های جذاب‌تری برای ست کردن با شلوار جین هستند.
اگر نخواهیم زیاد جزئی‌نگری کنیم باید بگوییم که شلوار جین در هر رنگی، با هر نوع رنگ از کت تک هماهنگی دارد و به زیبایی ست می‌شود. نکته‌ی جالب در این استایل این است که حتی شلوار جین زاپدار مردانه را هم می‌توانید در این ست استفاده کنید.

کفش مناسب با کت تک مردانه

نمی‌توان از نقش تاثیرگذار کفش‌ها در استایل آقایان چشم‌پوشی کرد. کفش در واقع تکمیل کننده‌ی یک استایل است. پس در انتخاب یک کفش مردانه باید با دقت عمل کرد. در استایل کت تک، اگر می‌خواهید کت تک اسپورت مردانه را در استایلتان بپوشید، می‌توانید از کفش کتانی مردانه و نیم بوت‌ها استفاده کنید. برای استایل کمی رسمی‌تر، کالج مات انتخاب مناسبی است.
برای انواع کت‌های اسپرت، چرم، جین و چهارخانه، دست شما برای انتخاب کفش بازتر است و می‌توانید از انواع کتانی مردانه، بوت و کفش‌های اسپرت و یا قایقی استفاده کنید. اما برای یک کت تک بلیزر، کفش‌های چرم گزینه‌ی بهتری هستند.

مطلب پیشنهادی:  آنچه باید درباره‌ ی پیراهن هاوایی بدانیم

نکته:
اگر کت تک را با پیراهن می‌پوشید، استایل شما حالت رسمی‌تری پیدا می‌کند و باید از کفش‌های رسمی‌تر مثل کالج یا بوت استفاده کنید. اما اگر با کت تک اسپورت مردانه تیشرت را ست می‌کنید کفش‌های کتانی یا قایقی مناسب‌تر هستند.

ست بافت و یقه اسکی با کت تک مردانه

ترکیب پیراهن و یک پلیور یقه هفت یا یقه گرد، همراه کت تک به شما یک استایل زمستانه‌ی جذاب می‌دهد. سعی کنید لباس بافت زیر کت، ظریف و ریز بافت باشد؛ تا شما را درشت‌تر از چیزی که هستید نشان ندهد.
هم‌چنین می‌توانید در روزهای سرد، زیر کت تک یک بلوز یقه اسکی یا تیشرت آستین بلند بپوشید.

 

سخن پایانی

تیم اطلس کالکشن با معرفی آخرین اطلاعات مد و به‌روزترین محصولات پوشاک آقایان، همراه شماست؛ تا استایلی جذاب و شیک برای شما بسازد. در این مقاله ما آن‌چه باید درباره‌ی  7 روش ست کردن شیک و جذاب با کت تک مردانه 2022 بدانید را با شما درمیان گذاشتیم و سعی کردیم تا در انتخاب درست و مناسب، شما عزیزان را راهنمایی کنیم. برای یک انتخاب حرفه‌ای و مطمئن از فروشگاه اینترنتی لباس مردانه دیدن کنید.
ما صادقانه در کنار شما هستیم.

جدیدترین محصولات

285,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
شروع کنید به تایپ برای دیدن محصولاتی که دنبالشان میگردید.
منوی دسته های تان را تنظیم کنید در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منوی موبایل
سایدبار پیمایش به بالا