7 رنگ پرطرفدار و جذاب در استایل پاییزه مردانه

رنگ پرطرفدار و جذاب در استایل پاییزه مردانه | فروشگاه لباس مردانه اطلس کالکشن

برای داشتن یک استایل پاییزه مردانه جذاب، باید با طبیعت همراه باشید. پاییز فصل رنگ‌های متنوع، زیبا و دلفریب است، که دست ما را برای انتخاب رنگ در استایل پاییزی مردانه باز می‌گذارد. طیف‌های مختلف از رنگ‌های گرم پاییزی برای یک استایل پاییزه مردانه مناسب و جذاب هستند. کمی خلاقیت و ترکیب درست رنگ‌ها شما را به آن‌چه مد نظرتان هست خواهد رساند.

با مجله‌ی اطلس کالکشن همراه باشید تا 7 رنگ پرطرفدار و جذاب در استایل پاییزه مردانه را به شما معرفی کنیم و استایل‌های مختلف با این رنگ‌ها را با هم بررسی کنیم.

رنگ پرطرفدار و جذاب در استایل پاییزه مردانه باران با چتر کاپشن مشکی | فروشگاه لباس مردانه اطلس کالکشن

انتخاب بهترین رنگ برای استایل پاییزی مردانه

انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای استایل مردانه در هر فصلی مهم است. در پاییز هم که جشنواره‌ای از رنگ‌های گرم و متنوع در طبیعت وجود دارد، باید دقت بیشتری برای انتخاب رنگ در استایل پاییزی مردانه داشته باشیم و رنگ‌هایی را انتخاب کنیم که با طبیعت هم‌خوانی داشته باشد. رنگ‌هایی مثل نارنجی، زرشکی، قهوه‌ای، خردلی، یشمی، خاکی، زرد و… رنگ‌های مناسب برای فصل پاییز هستند و به استایل پاییزه مردانه جلوه‌ی خاصی می‌بخشند. البته این به معنی آن نیست که از دیگر رنگ‌ها نباید استفاده کرد؛ بلکه باید این رنگ‌ها را پایه‌ی اصلی استایلتان قرار دهید و در کنار آن‌ها از رنگ‌های دیگر هم استفاده کنید.

رنگ پرطرفدار و جذاب در استایل پاییزه مردانه | فروشگاه لباس مردانه اطلس کالکشن

استایل پاییزی مردانه و محبوبیت رنگ خاکی

رنگ خاکی در استایل پاییزی مردانه، یکی از پرکاربردترین و رایج‌ترین رنگ‌ها است. رنگ خاکی شما را فردی خونسرد و آرام نشان می‌دهد. اما تیپ پاییزی مردانه سر تا پا خاکی، استایل شما را کسل کننده و بی‌نشاط می‌کند. اگر می‌خواهید تمام استایلتان را از رنگ خاکی انتخاب کنید بهتر است طیف متفاوتی از این رنگ را در قسمت‌های مختلف استایل استفاده کنید. بنابراین بهتر است که استایل پاییزی مردانه با رنگ خاکی را، به همراه رنگ‌های متضاد ست کنید. مثلا یک پلیور خاکی را با شلوار جین آبی مردانه و نیم بوت قهوه‌ای بپوشید و ظاهری جذاب داشته باشید. می‌توانید یک کت بلیزر کرم یا نخودی، به همراه یک شال گردن قهوه‌ای را هم به استایل اضافه کنید.

رنگ قهوه‌ای بهترین انتخاب برای مدل لباس پاییزه مردانه

رنگ قهوه‌ای همیشه در استایل پاییزه مردانه جایگاه ثابتی داشته و از مد نمی‌افتد. می‌توانید در تیپ پاییزی مردانه خود از رنگ‌های قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای سوخته و شکلاتی استفاده کنید تا جذاب‌تر به‌نظر برسید. فراموش نکنید برای داشتن یک استایل چشم‌گیر به جنس و مدل لباس مردانه هم توجه کنید. یک پلیور کرم رنگ یا بژ به همراه یک کت مخمل شکلاتی رنگ، یا یک شلوار کتان خاکی با کاپشن مردانه قهوه‌ای تیره، تیپ پاییزه مردانه شما را بسیار جذاب‌تر خواهد کرد.
می‌توانید یک سویشرت قهوه‌ای مردانه را، با یک شلوار جین سرمه‌ای مردانه ست کنید. یک پلیور شیری رنگ و بوت‌های قهوه‌ای سوخته، استایل شما را تکمیل می‌کند.
گستره‌ی استفاده از رنگ قهوه‌ای در استایل پاییزی آقایان بسیار وسیع است، و می‌توانید آن را در قسمت‌های مختلف تیپ روزانه‌ی خود استفاده کنید. تنوع زیاد طیف رنگ قهوه‌ای دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد.
رنگ قهوه‌ای در استایل پاییزی مردانه شما را فردی انعطاف‌پذیر، قوی و سازگار جلوه می‌دهد. پوشیدن رنگ قهوه‌ای در چشم بیننده، نوعی امنیت روانی ایجاد می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  استایل‌های مختلف با پیراهن چهارخانه‌ی مردانه

 

 

استایل پاییزی مردانه و جذابیت رنگ نارنجی

استفاده از رنگ نارنجی در استایل پاییزی مردانه، حس شور و نشاط زیادی دارد و باعث می‌شود شما فردی شاد و پرشور به‌نظر برسید. اگر دوست دارید در خیابان و یا در جمع دوستانتان بدرخشید و توجه دیگران را به خودتان جلب کنید، حتما از رنگ نارنجی در تیپ پاییزی مردانه استفاده کنید. یک پلیور نارنجی، همراه شلوار مشکی و بوت قهوه‌ای، یا پلیوری خاکستری با شلوار نارنجی و بوت مشکی استایل شما را خاص و جذاب می‌کند. در استایل‌های خاکی و قهوه‌ای هم می‌توانید با یک شال گردن نارنجی این نشاط را به تیپ پاییزی مردانه تزریق کنید. رنگ‌های مشکی، خاکستری و سفید هم مکمل‌های خوبی برای رنگ نارنجی هستند.
نارنجی طیف‌های رنگ مختلفی دارد؛ پس برای استفاده از آن نگران نباشید. کافی‌ست در هنگام خرید، رنگ‌های مختلف آن را امتحان کنید تا ببینید کدام طیف از رنگ نارنجی با رنگ پوست شما هماهنگی دارد. یکی از بهترین انتخاب‌ها در این مورد، رنگ نارنجی سوخته است.

طیف رنگ سبز انتخابی هنجارشکن برای استایل پاییزه مردانه

همان‌طور که در اول مقاله گفتيم، بهتر است رنگ‌های استایل پاییزه مردانه، با طبیعت همراه باشد. در پاییز هنوز هم می‌توانیم رنگ سبز را در برگ‌های سبز باقیمانده در طبیعت پاییزی ببینیم. بهتر است ما هم مثل طبیعت، قسمتی از استایل روزانه پاییزی مردانه را به رنگ سبز اختصاص دهیم.
استفاده از طیف‌های مختلف رنگ سبز در تیپ پاییزی مردانه، نشان دهنده‌ی جسارت، هوش و اعتماد به‌نفس بالا است. رنگ‌های یشمی، سبز لجنی و ماشی از جمله طیف‌های رنگ سبز هستند که در استایل‌های مردانه فصل پاییز بسیار کاربرد دارند. می‌توانید یک پلیور سبز لجنی را با یک کت بلند خاکی رنگ و شلوار مشکی ست کنید. یا یک کت بلند ماشی رنگ را روی یک پلیور و شلوار پارچه‌ای مشکی مردانه بپوشید. برای یک استایل کژوال پاییزی مردانه، می‌توانید یک شلوار جین زغالی مردانه را با پلیوری یشمی، شال و کلاه و بوت مشکی ست کنید. برای تکمیل این استایل می‌توانید از کمربند چرمی مشکی مردانه استفاده کنید.
یک پیراهن چهارخانه‌ی سبز و قرمز را با یک جین سرمه‌ای تیره مردانه بپوشید و استایل روزانه پاییزی مردانه خاصی داشته باشید.

مطلب پیشنهادی:  راهنمای انتخاب و خرید تیشرت مردانه

با رنگ خردلی در استایل پاییزی مردانه تفاوت را احساس کنید

رنگ خردلی برای استایل پاییزی مردانه بسیار پرکاربرد و محبوب است رنگ خردلی را می‌توانید در استایل رسمی، کژوال، خیابانی و روزانه استفاده کنید. رنگ‌های خنثی مثل سفید، مشکی، قهوه‌ای، خاکی، سرمه‌ای، طوسی، سبز تیره و خاکستری مکمل‌های خوبی برای رنگ خردلی هستند. اما اگر می‌خواهید جسورتر رفتار کنید، می‌توانید از رنگ‌هایی مثل بنفش، صورتی، عنابی و زرشکی هم برای تکمیل رنگ خردلی در استایلتان استفاده کنید.

برای مثال می‌توانید یک کت بلند خردلی را با پلیور و شلوار جین مشکی مردانه ست کنید. یک بافت یقه اسکی خردلی با شلوار مشکی یا سرمه‌ای و بوت‌های مشکی یا قهوه‌ای سوخته هم ست زیبایی خواهد بود.
اگر برای استفاده از رنگ خردلی در استایلتان هنوز مطمئن نیستید می‌توانید از اکسسوری‌هایی با رنگ خردلی برای تکمیل تیپتان استفاده کنید. مثلا یک دستبند چرم خردلی، یا شال گردن و کلاه خردلی را به استایلتان اضافه کنید.
اگر اهل پوشیدن هودی هستید، یک هودی خردلی را با شلوار کتان خاکی مردانه یا کرم رنگ ست کنید و شیک پوشی و راحتی را با هم داشته باشید.

مد پاییزه مردانه و زیبایی رنگ زرشکی

باید یک‌بار از از رنگ زرشکی در استایل پاییزی مردانه استفاده کنید تا به زیبایی و جذابیت این رنگ پی ببرید. هودی کلاه‌دار زرشکی را با یک کت جین و شلوار جین آبی مردانه ست کنید. این ست شما را جوان‌تر و سرحال‌تر نشان می‌دهد. پیشنهاد ما به شما استفاده از پلیور و بافت زرشکی، کت زرشکی تیره و حتی شلوارهای زرشکی کتان است. می‌توانید زرشکی را با مشکی، طوسی، خاکی و سبز یشمی ست کنید. اگر مایل به استفاده از رنگ زرشکی در قسمت‌های اصلی استایل نیستید، از کلاه یا شال گردن و بوت زرشکی تیره برای تکمیل تیپ پاییزه مردانه استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:  نحوه‌ی محاسبه‎‌ی سایز پیراهن مردانه برای خرید آنلاین

 

رنگ زرد انتخابی دقیق برای تیپ پاییزی مردانه

اگر به طبیعت پاییزی نگاه کنید، رنگ زرد را به وفور خواهید دید. رنگ زرد در استایل شما، به بیننده حس مهربانی، خاص بودن و اعتماد به‌نفس بالا را القا می‌کند. پس برای استفاده از رنگ زرد در استایل پاییزی مردانه شک نکنید. از مکمل‌های اصلی رنگ زرد، مشکی، سرمه‌ای، آبی، زرشکی و بنفش را می‌توانیم نام ببریم. یک پلیور زرد رنگ را، با یک کت جین آبی و شلوار مشکی ست کنید. انواع بافت و هودی زرد رنگ را می‌توانید با شلوارهای کتان و جین مشکی ذغالی مردانه و یا خاکستری هم ترکیب کنید. پیراهن چهارخانه مردانه فلانل زرد و مشکی، با ترکیب یک شلوار مشکی و کمربند و کفش عسلی ست کژوال پاییزی زیبایی به شما می‌دهد.

 

سخن پایانی

تیم اطلس کالکشن با معرفی آخرین اطلاعات مد و به‌روزترین محصولات پوشاک آقایان، همراه شماست؛ تا استایلی جذاب و شیک برای شما بسازد. در این مقاله ما آن‌چه باید درباره‌ی 7 رنگ پرطرفدار و جذاب در استایل پاییزه مردانه بدانید را با شما درمیان گذاشتیم و سعی کردیم تا در انتخاب درست و مناسب، شما عزیزان را راهنمایی کنیم. برای یک انتخاب حرفه‌ای و مطمئن از فروشگاه اینترنتی لباس مردانه دیدن کنید.
ما صادقانه در کنار شما هستیم.

جدیدترین محصولات

285,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
شروع کنید به تایپ برای دیدن محصولاتی که دنبالشان میگردید.
منوی دسته های تان را تنظیم کنید در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منوی موبایل
سایدبار پیمایش به بالا