چه پیراهنی را با شلوار جین مردانه ست کنیم؟

ست پیراهن مردانه با شلوار لی جین پیراهن چهارخانه آبی | فروشگاه لباس مردانه اطلس کالکشن

شلوار جین و پیراهن مردانه از ملزومات مهم کمد لباس آقایان هستند، و اگر آن‌ها را به درستی ست کنید استایل جذابی برایتان می‌سازند. رنگ‌های مختلف شلوار جین و طرح و رنگ‌های مختلف پیراهن مردانه را می‌شود با هم ست کرد و استایل‌های کژوال، اسپرت یا نیمه‌رسمی داشت. برخلاف بعضی از لباس‌ها که به سختی می‌توان آن‌ها را ست کرد، جین تقریبا با بیشتر لباس‌ها و طرح و رنگ‌ها ست می‌شود. اما باید دقت کنید که هرچند جین به سادگی با لباس‌های دیگر هماهنگ می‌شود، به همین سادگی هم می‌شود در ست کردن آن اشتباه کرد. در این مقاله با اطلس کالکشن همراه باشید تا با نحوه‌ی ست کردن پیراهن مردانه با شلوار جین آشنا شوید.

 

ست پیراهن مردانه با شلوار لی

بهترین پیراهن برای ست کردن با شلوار جین یا شلوار لی چیست؟ همان‌طور که گفتیم شلوار جین با بیشتر رنگ‌ها و طرح‌های پیراهن مردانه ست می‌شود؛ اما بعضی از رنگ‌های شلوار جین، باید کمی با دقت‌تر ست شوند.
استایل شلوار جین مردانه با پیراهن مردانه، بسیار بین آقایان محبوب است و ترکیب جذاب و فوق‌العاده‌ای دارد. می‌توانید با کمی خلاقیت و بازی با رنگ‌ها، ایده‌های جالبی برای ترکیب پیراهن مردانه با شلوار جین به دست بیاورید.

پیراهن سفید مردانه با شلوار جین آبی

ترکیب پیراهن سفید و شلوار جین آبی راسته مردانه، به شما یک استایل کلاسیک و کژوال می‌دهد؛ که بسیار بین آقایان متداول است. این استایل هیچ‌وقت از مد خارج نمی‌شود و برای زمان‌هایی که نمی‌دانید چه بپوشید، انتخاب مناسبی است.

پیراهن سفید مردانه با شلوار جین مشکی

در این استایل هم شما همان قوانین پیراهن سفید با جین آبی را دارید؛ با این تفاوت که با یک شلوار جین مشکی، باید یک پیراهن سفید مردانه اسلیم و جذب انتخاب کنید تا تناسب اندام شما در استایلتان حفظ شود. یک پیراهن سفید اسلیم فیتِ مردانه آستین بلند انتخاب کنید و آستین‌های آن را تا بزنید.

مطلب پیشنهادی:  کراوات مناسب را برای استایلتان انتخاب کنید

شلوار جین مردانه و پیراهن جین

ترکیب شلوار جین مردانه و پیراهن جین، یک استایل کلاسیک و پرطرفدار است که هیچ‌وقت هم از مد نخواهد افتاد. شما می‌توانید برای این استایل پیراهن و شلوار جین را از یک رنگ انتخاب کنید، و یا از رنگ‌های متفاوت تیره و روشن استفاده کنید. این به سلیقه و انتخاب شما بستگی دارد. می‌توانید دکمه‌های پیراهن را باز بگذارید و زیر آن یک تیشرت مردانه اسلیم هماهنگ با رنگ کفش کتانی خود پوشید.

شلوار جین مشکی و پیراهن جین مردانه

شلوارهای جین مشکی و یا تیره، کژوال بودن استایل شما را کاهش می‌دهد و کمی آن را به سمت نیمه‌رسمی می‌برد. در این استایل می‌توانید از پیراهن جین روشن یا تیره استفاده کنید، و یا زیر آن یک تیشرت بپوشید که کمی کژوال‌تر به‌نظر برسید.

پیراهن سرمه‌ای و شلوار جین مردانه

پیراهن سرمه‌ای با شلوار جین آبی روشن، سا جذابی به شما می‌دهد. می‌توانید پیراهن سرمه‌ای را با شلوار جین سفید هم ترکیب کنید و استایل جذابی داشته باشید. اما لزوماً نباید پیراهن سرمه‌ای را با شلوارهای جین روشن ست کنید! شما می‌توانید به دلخواهتان یک پیراهن سرمه‌ای مردانه را با یک شلوار جین تیره مردانه و کفش کتانی مردانه سفید هم بپوشید و جذاب باشید.

شلوار جین مردانه و پیراهن چهارخانه

پیراهن‌های چهارخانه‌ی مردانه معمولاً به دو دسته‌ی چهارخانه درشت و چهارخانه ریز، تقسیم می‌شوند. پیراهن‌های چهارخانه درشت، به شما ظاهری اسپرت‌تر می‌دهد. بنابراین می‌توان گفت که پیراهن چهارخانه درشت، برای ست کردن با شلوار جین آبی روشن مناسب‌تر است. پیراهن‌های چهارخانه ریز را برای استایل‌های نیمه رسمی بپوشید.
پیراهن های چهارخانه تیره و روشن را متناسب با رنگ شلوار جین مردانه انتخاب کنید. برای اینکه استایل رسمی‌تری داشته باشید، پیراهن چهارخانه با شلوار جین تیره مناسب هستند. برای استایل‌های کژوال و غیررسمی می‌توانید پیراهن چهارخانه را با شلوارهای جین روشن ست کنید.

مطلب پیشنهادی:  با کلاه گورین بیشتر آشنا شوید

پیراهن آبی مردانه با شلوار جین

پیراهن آبی مردانه یکی از ضروریات کمد لباس آقایان است و تقریباً همه‌ی مردان یک یا چند پیراهن آبی بین لباس‌هایشان دارند. پیراهن مردانه آبی تقریباً با اکثر رنگ‌های شلوار جین ست می‌شود. آقایان نیز از این اتفاق استقبال می‌کنند و پیراهن آبی را با انواع رنگ‌های شلوار جین می‌پوشند. می‌توانید یک پیراهن آبی کوتاه بپوشید و آن را از شلوار بیرون قرار دهید و استایلی کژوال‌تر داشته باشید.
با یک پیراهن بلند که داخل شلوار جین تیره قرار داده‌اید و روی آن کمربند اسپورت مردانه بسته‌اید یک استایل نیمه رسمی خواهید داشت.

پیراهن مشکی و شلوار جین مردانه

پیراهن مشکی هم بعد از پیراهن سفید، یکی از رسمی‌ترین پیراهن‌های مردانه است. شما می‌توانید پیراهن مشکی را با یک شلوار جین تیره و یا مشکی ترکیب کنید و بپوشید. در این صورت یک استایل نیمه‌رسمی، جذاب و مرموز خواهید داشت. اما برای داشتن یک استایل اسپرت، باید پیراهن مشکی را با شلوار جین روشن بپوشید نگران نباشید! این استایل هم جذابیت خاص خودش را دارد. دقت کنید در این استایل‌ها، تمیز و اتو کشیده بودن پیراهن مشکی بسیار با اهمیت است.

استایل های رسمی و نیمه‌رسمی با شلوار جین و پیراهن مردانه

قطعاً بهترین انتخاب برای یک مراسم رسمی، استفاده از لباس‌های کاملا رسمی است. اما اگر از طرفداران همیشگیِ پوشیدن جین هستید، و یا به هر دلیلی مایلید در مجلس یا مراسم و یا جشن تولد از شلوار جین استفاده کنید، بهتر این است که استایلتان را به سمت رسمی بودن ببرید، تا با جمع حاضر در آن مراسم هماهنگ باشید. برای یک استایل رسمی یا نیمه‌رسمی با شلوار جین، فقط چند نکته‌ی ساده وجود دارد.
از پیراهن‌های تک رنگ خنثی به همراه شلوار جین استفاده کنید. این ست به شما ظاهری نیمه‌رسمی برای چنین مراسمی می‌دهد.
برای یک ظاهر رسمی با شلوار جین مردانه تیره یا مشکی، یک پیراهن سفید آکسفورد بپوشید. برای تکمیل استایل یک کفش چرم قهوه‌ای بسیار مناسب است. دقت کنید که از ملزومات پوشیدن پیراهن سفید به خصوص پیراهن‌های رسمی سفید مثل آکسفورد، تمیز بودن و اتو کشیده و بدون چین و چروک بودن این پیراهن‌ها است. اگر مراسم رسمی در هوای آزاد و در روزهای کمی سرد برگزار می‌شود، می‌توانید یک بافت ظریف خاکستری یقه هفت را روی پیراهن خود بپوشید. یا از یک کت بلیزر روی پیراهنتان استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:  تاثیر رنگ لباس در روحیه و سبک زندگی افراد

نکته

برای استایل‌های کژوال و اسپرت، شلوار جین اسلیم فیت، برای ست با پیراهن مردانه مناسب‌تر است. و برای استایل‌های رسمی و نیمه‌رسمی، شلوار جین راسته گزینه‌ی بهتری در ست شدن با پیراهن مردانه است.

 

سخن پایانی

تیم اطلس کالکشن با معرفی آخرین اطلاعات مد و به‌روزترین محصولات پوشاک آقایان، همراه شماست؛ تا استایلی جذاب و شیک برای شما بسازد. در این مقاله ما آن‌چه باید درباره‌ی چه پیراهنی را با شلوار جین مردانه ست کنیم؟ بدانید را با شما درمیان گذاشتیم و سعی کردیم تا در انتخاب درست و مناسب، شما عزیزان را راهنمایی کنیم. برای یک انتخاب حرفه‌ای و مطمئن از فروشگاه اینترنتی لباس مردانه دیدن کنید.
ما صادقانه در کنار شما هستیم.

جدیدترین محصولات

285,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
شروع کنید به تایپ برای دیدن محصولاتی که دنبالشان میگردید.
منوی دسته های تان را تنظیم کنید در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منوی موبایل
سایدبار پیمایش به بالا