نشانه‌های یک کمد لباس مینیمالیستی مردانه

کمد مینیمالیستی مردانه استایل مینیمال مردانه رنگ خنثی

هرچیز با ارزشی جایگاهی دارد؛ غذا در یخچال، دارو در ظرف داروها، زیورآلات در جعبه‌ی جواهرات، و لباس‌ها در کمد.

اما این‌که چه چیزهایی در کمد نگه می‌داریم هم مهم است، لباس‌های مختلف، بدون هیچ نظم یا در نظر گرفتن استایل شخصی، فقط یک کمد شلوغ و به هم ریخته را به شما می‌دهد. بهتر است در ابتدا بدانید چه استایلی دارید یا دوست دارید داشته باشید!! اگر طرفدار سادگی هستید و دوست دارید کمد لباستان فقط با چند دست لباس پر شود، به شما استایل مینیمال را پیشنهاد می‌کنیم. برای داشتن یک کمد لباس، برای استایل‌های مینیمالیستی، باید نکات و اصول خاصی را در نظر بگیرید. در ادامه‌ی مقاله با ما همراه باشید تا بدانیم نشانه‌های یک کمد لباس مینیمالیستی چیست؟!

کمد مینیمالیستی مردانه استایل مینیمال مردانه رنگ خنثی

تطبیق پذیری لباس‌ها

یک کمد لباس مینیمالیستی باید مختصر باشد. چیزهای اضافه، جایی در این کمد ندارند. در واقع هر چیزی در این کمد حداقل باید دو کاره و دوگانه باشد. مثلا کت بلیزری که با شلوار جین مردانه عالی به‌نظر می‌رسد، باید با شلوار کتان هم به همان اندازه جذاب و عالی باشد. این یک انتخاب برتر نسبت به یک لباس مجلسی است که فقط یک کاربرد دارد.

کمد مینیمالیستی مردانه استایل مینیمال مردانه رنگ خنثی

رنگ‌های خنثی

لباس‌های رنگارنگ زمان و مکان مشخص خود را دارند؛ اما یک کمد لباس مینیمالیستی این‌گونه نیست. برای خودتان یک پالت از رنگ‌ها انتخاب کنید و همیشه آن را برای استایلتان انتخاب کنید. رنگ‌های خنثی، رنگ‌هایی مینیمالیستی هستند. سرمه‌ای، خاکستری، قهوه‌ای، طوسی، سفید و مشکی را با هم ترکیب کنید و استایل مینیمالیست مردانه داشته باشید.

مناسب بودن

لباس‌ها به اندازه‌ای که قابل پوشیدن هستند ارزش دارند. شما می‌توانید کمد لباسی پر از برندها و لباس‌های رسمی داشته باشید؛ اما آنها همیشه و همه جا قابل پوشیدن نیستند. به جای آن‌ها به لباس‌هایی احتیاج دارید که هم در طول هفته در محل کار و برای استایل روزانه، و هم در آخر هفته برای استراحت و هم‌چنین مهمانی و دورهمی و بیرون رفتن‌های شبانه مناسب باشند.

مطلب پیشنهادی:  کراوات مناسب را برای استایلتان انتخاب کنید

کمد مینیمالیستی مردانه استایل مینیمال مردانه رنگ خنثی

کیفیت

زیبایی یک کمد مینیمال به مقدار کم و سادگی آن است. بنابراین باید لباس‌هایی با کیفیت تهیه کنید که ماندگاری بالای هم داشته باشند. شما لباس‌های محدودی دارید و همیشه آنها را می‌پوشید. لباس‌هایی که هم مکرر پوشیده می‌شوند و هم ساده هستند، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. زیرا در این نحوه‌ی استفاده، خیلی زود لباس بی‌کیفیت خود را نشان می‌دهد. لباس‌های ساده هیچ چیز خیره کننده‌ای ندارند تا نحوه‌ی ساخت آن‌ها را مخفی کند و خیلی راحت کیفیت خود را نشان می‌دهند.

کمد مینیمالیستی مردانه استایل مینیمال مردانه رنگ خنثی

چگونه یک کمد لباس مینیمالیستی مردانه داشته باشیم

بدون شک بازسازی کل کمد لباس مردانه و شروع از صفر، خیلی ترسناک است. اما اگر می‌خواهید کمد لباس واقعی مینیمالیستی داشته باشید باید مواردی را انجام دهید. لازم نیست همه لباس‌هایتان را دور بریزید و کلکسیونی از لباس‌های سفید و مشکی بخرید! وقت بگذارید و لباس‌هایی که دارید را بسنجید. کمدتان را بررسی کنید و یاد بگیرید از لباس‌های که از قبل دارید استفاده کنید، شاید فقط لازم باشد چند تکه‌ی جدید بخرید و به کمد لباستان اضافه کنید.
برای داشتن یک کمد لباس برای استایل مینیمال مردانه، با ما همراه باشید تا بدون کمترین استرس و نگرانی انجام دادن آن را با هم مرور کنیم.

کمد مینیمالیستی مردانه استایل مینیمال مردانه رنگ خنثی

اولین مرحله: سبک شخصی خود را در نظر بگیرید

قبل از اقدام به ساختن یک کمد مینیمالیستی، باید سبک منحصر به فرد خودتان را برنامه‌ریزی کنید. چند سوال از خودتان بپرسید:
بیشتر به چه نوع لباس‌هایی علاقه دارید؟
در حال حاضر چه نوع لباس‌هایی در کمدتان دارید؟
آیا مواردی هست که مایلید حتما در استایلتان وجود داشته باشد؟
هنگامی که پاسخ این سوالات را به عنوان پایه‌های اصلی استایل مینیمالتان پیدا کردید، می‌توانید به سبک شخصی خود هم فکر کنید!


آیا به رنگ‌های یک‌دست بیشتر علاقه دارید یا لباس‌های چاپی؟
کدام رنگ‌ها را بیشتر دوست دارید؟
لباس‌های ورزشی را بیشتر استفاده می‌کنید آیا معمولا کت و شلوار می‌پوشید؟
با چه نوع لباس‌هایی بیشتر احساس آرامش و اطمینان می کنید؟
همچنین به نیازهای روزانه‌ی خود هم فکر کنید. این‌که شغل و زندگی اجتماعی شما چه سبک و نوع لباس پوشیدنی را می طلبد.
پاسخ به این سوال‌ها، به شما کمک می‌کند سبک شخصی خود را بیشتر و بهتر بشناسید. در این صورت در زمان مرتب کردن و انتخاب بین لباس‌هایی که دارید و لباس‌هایی که باید تهیه کنید، بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید چه چیزی باید برود و کدام لباس بماند؛ و این که برای خرید دقیقا چه چیزهایی نیاز دارید.

مطلب پیشنهادی:  نحوه‌ ی ست کردن تیشرت با پیراهن مردانه

کمد مینیمالیستی مردانه استایل مینیمال مردانه رنگ خنثی

مرحله‌ی دوم: کمد خود را خالی کنید

در این مرحله، تمام کمدها و کشوها را خالی کنید. جعبه‌های لباس و کفش مردانه را از زیر تخت بیرون بیاورید. ما در مورد همه چیز صحبت می‌کنیم (همه‌ی لباس هایتان)
باید از پوشاکی که دارید یک موجودی تهیه کنید تا ببینید با چه چیزی، چه کاری باید بکنید.
آن‌ها را به سه دسته تقسیم کنید:
دسته‌ی اول: نگه داشتنی
دسته‌ی دوم: دور ریختنی
دسته‌ی‌سوم: شاید بپوشم

دسته‌ی اول
“نگه داشتنی”

در این دسته، تمام چیزهایی که قصد دارید در کمد لباس مینیمال خود بگذارید و با سبک شخصی شما متناسب است، تیشرت مردانه، پولوشرت، شلوار، کمربند و… به اضافه‌ی چیزهایی که مورد علاقه‌تان است را قرار دهید. جای دادن چیزهایی که “ممکن است بپوشید” در این دسته اشتباه است و شما را از هدف‌تان که ساختن یک کمد لباس مینیمالیستی است دور می‌کند. فقط مواردی را نگه دارید که با استایلی که می‌خواهید بسازید مطابقت داشته باشد.

دسته‌ی دوم
“دور ریختنی”

هر چیزی که برای کمد لباس مینیمالیستی شما مناسب نیست شامل این دسته می‌شود و باید از شر آنها خلاص شوید.
مثال:
. هر چیزی که در یک سال گذشته نپوشیده اید.
. چیزهایی که به طور دائمی و مرتب از آنها استفاده نکرده‌اید.
. هر چیزی که با سبک شخصی شما مطابقت نداشته باشد.

این‌ها مواردی هستند که در دسته‌ی دورریختنی ها قرار می‌گیرند.

دسته‌ی سوم
“شاید بپوشم”

اما قسمتی از لباس‌ها در دسته ی “شاید استفاده کنم” قرار می‌گیرد. تکلیف این دسته چیست؟ ژاکتی که مدت‌هاست می‌پوشید و به آن عادت کردید! یا کفش‌های کتانی قدیمی که به شما اضطراب جدایی می‌دهد و در واقع به آن وابسته شده‌اید، موارد مشابه این.ها در دسته‌ی “شاید بپوشم” قرار می‌گیرد. تا بعدا مرتب شود. چیزی که در آخر باید بماند تکه‌های مهمی است که حتما می‌پوشید و با استایل شخصی شما تطابق دارد؛ نه یک کمد شلوغ پر از لباس‌های بی‌استفاده!!

مطلب پیشنهادی:  مردان قد بلند چگونه لباس می‌پوشند؟

مرحله‌ی سوم: کمد جدید خود را بشناسید

وقتی کمد خود را تمیز کردید موقع آن رسیده تا دوباره با کمد لباستان آشنا شوید. لباس‌هایتان را با دقت بررسی کنید تا بفهمید کدام تکه را با چه چیزی باید ست کنید. کدام پیراهن با کدام شلوار ست می‌شود. یا آن تیشرت را با کدام کلاه کپ باید بپوشید. در این صورت وقت پوشیدن لباس، می‌دانید باید سراغ چه چیزهایی بروید. این کار هم‌چنین باعث می‌شود کاستی‌های کمد لباستان را پیدا کنید و با لباس‌های جدید و به‌روز آن را پر کنید.

اگر کنجکاو هستید که چه لباس‌هایی باید در کمد لباس مینیمالیستی مردانه باشد، ادامه‌ی این مطلب را در مقاله‌ی استایل مینیمال مردانه چیست بخوانید.

 

سخن پایانی

تیم اطلس کالکشن با معرفی آخرین اطلاعات مد و به‌روزترین محصولات پوشاک آقایان، همراه شماست؛ تا استایلی جذاب و شیک برای شما بسازد. در این مقاله ما آن‌چه باید درباره‌ی نشانه‌های یک کمد لباس مینیمالیستی مردانه بدانید را با شما درمیان گذاشتیم و سعی کردیم تا در انتخاب درست و مناسب، شما عزیزان را راهنمایی کنیم. برای یک انتخاب حرفه‌ای و مطمئن از فروشگاه اینترنتی لباس مردانه دیدن کنید.
ما صادقانه در کنار شما هستیم.

جدیدترین محصولات

285,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
شروع کنید به تایپ برای دیدن محصولاتی که دنبالشان میگردید.
منوی دسته های تان را تنظیم کنید در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منوی موبایل
سایدبار پیمایش به بالا