استایل‌های مختلف با پیراهن چهارخانه‌ی مردانه

استایل با پیراهن چهارخانه مردانه فلانل آبی سفید قرمز شلوار کتان

پیراهن‌های چهارخانه یکی از لباس‌های محبوب بین آقایان بوده و هست. این پیراهن کلاسیک را تقریبا در هر فصل و هر شرایطی می‌توانید استفاده کنید. پیراهن‌های چهارخانه، طرح، رنگ و چهارخانه‌های متفاوتی دارند؛ که هرکدام مناسب شرایط متفاوتی هستند. اگر بیشتر درباره‌ی این پیراهن جذاب و دوست داشتنی بدانید، بهتر و راحت‌تر می‌توانید در استایل‌های مختلف از آن استفاده کنید.

درباره‌ی پیراهن چهارخانه‌ی مردانه بیشتر بدانید

پیراهن‌های چهارخانه که به آن‌ها فلانل نیز گفته می‌شود، از پارچه‌هایی با جنس پشم، پنبه یا کتان هستند. آقایان سال‌هاست که این پیراهن را استفاده می‌کنند. در گذشته بیشتر کشاورزان و کارگران، به دلیل قیمت مناسب پیراهن‌های چهارخانه از آنها استفاده می‌کردند. ولی سال‌ها بعد، این پیراهن بیشتر مورد توجه قرار گرفت و دیگران هم از آن در استایل خود استفاده کردند. امروزه برندهای معروفی در دنیا انواع پیراهن‌های چهارخانه را تولید می‌کنند.

استایل با پیراهن چهارخانه مردانه فلانل آبی سفید زرد کرمی قهوه ای قرمز سبز

رنگ پیراهن چهارخانه‌ی مردانه

پیراهن‌های چهارخانه می‌تواند برای شما استایلی جذاب بسازد. اما اگر به استفاده‌ی صحیح و به‌جا از رنگ‌های مختلف آن دقت کنید، می‌توانید این جذابیت را افزایش دهید. در دهه‌ی ۵۰ میلادی، پیراهن‌های چهارخانه‌ی زرد و مشکی، استفاده می‌شد؛ ولی به مرور زمان و در دهه‌ی ۸۰، رنگ‌های قرمز و مشکی بیشتر مورد توجه قرار گرفت. این پیراهن‌ها را با شلوارهای جین مردانه یا چرم، کفش‌های کتانی و ورزشی، یا بوت‌های چرم ست می‌کردند. البته این استایل هنوز هم بین آقایان محبوب است. کم کم پیراهن‌های چهارخانه‌ی سبز و مشکی، و کرمی هم به این خانواده اضافه شد.

پیراهن چهارخانه‌ی مردانه‌ی آبی

رنگ آبی همیشه یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها در استایل مردان بوده است. با اینکه آبی جزو دسته رنگ‌های سرد محسوب می‌شود، در تمام فصل‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید. نکته‌ی جالب در مورد رنگ آبی، هماهنگی آن با هر رنگ پوستی است. پیراهن چهارخانه آبی را می‌توانید با یک شلوار جین مردانه‌ی آبی روشن یا تیره ست کنید. هم‌چنین می‌توانید آن را به عنوان یک رویه، به همراه یک تیشرت سفید، طوسی یا سرمه‌ای بپوشید. کفش را هم از بین رنگ‌های سفید یا مشکی، و یا سرمه‌ای انتخاب کنید. توجه کنید که سایه‌های تیره و روشن را در استایلتان رعایت کنید.

مطلب پیشنهادی:  گرانترین و معروفترین مارک های لباس جهان را بشناسید

پیراهن چهارخانه‌ی مردانه‌ی سبز

سبز، رنگ پرکاربردی در استایل‌های آقایان است، و طراحان مد بسیار از این رنگ در کالکشن‌های بهاره و پاییزه‌ی مردانه استفاده می‌کنند. اما شاید بزرگ‌ترین مزیت پیراهن‌های چهارخانه‌ی سبز این باشد که به راحتی با رنگ‌های دیگر ست می‌شود. این پیراهن سبز را می‌توانید با شلوار کتان مردانه‌ی نخودی، کرم یا قهوه‌ای بپوشید. برای این استایل کفش‌های چرم قهوه‌ای گزینه‌ی مناسبی است. اگر مایل بودید پیراهن چهارخانه‌ی مردانه‌ی سبز را با تیشرت بپوشید، به شما رنگ بژ را پیشنهاد می‌کنیم.

پیراهن چهارخانه‌ی مردانه‌ی قرمز

در بین انواع پیراهن‌های چهارخانه، پیراهن چهارخانه‌ی قرمز پرطرفدارترین در تمام دنیا است؛ که در فصل پاییز و زمستان بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید به جرات بتوان گفت پیراهن چهارخانه‌ی قرمز، زیباترین و جذاب‌ترین رنگ را بین انواع پیراهن‌های چهارخانه دارد.
اگر پیراهن شما ترکیبی از رنگ قرمز و مشکی یا یک رنگ تیره است، می‌توانید آن را با یک شلوار جین مردانه‌ی مشکی یا ذغالی، و یک تیشرت مشکی یا تیره، و یک کفش کتانی مردانه‌ی مشکی ست کنید و یک استایل بی نقص بسازید.
اما اگر پیراهنتان ترکیبی از رنگ قرمز و سفید باشد، شلوار جین مردانه آبی یا سفید، تیشرت سفید و کفش کتانی سفید یا رنگی را می‌توانید با آن ست کنید.

پیراهن چهارخانه‌ی مردانه‌ی زرد یا کرمی

در استایل‌های پاییزه و زمستانه، می‌توانید پیراهن‌های چهارخانه‌ی کرمی و زرد را بپوشید. این رنگ از پیراهن چهارخانه، با تیشرت‌های آجری، آبی کم‌رنگ، سبز ارتشی یا طوسی ست می‌شود. شلوار جین آبی روشن یا تیره، با این استایل هماهنگ است.

مطلب پیشنهادی:  راهنمای انتخاب و خرید تیشرت مردانه

پیراهن چهارخانه‌ی مردانه‌ی سفید و مشکی

پیراهن چهارخانه‌ی مردانه‌ی مشکی هم یکی از پرطرفدارهای خانواده‌ی چهارخانه‌ها است. اگر به استایل‌های سفید و مشکی علاقه دارید این پیراهن را می‌توانید با تیشرت مردانه سفید یا مشکی، شلوار کتان و جین سفید یا مشکی، و کفش سفید یا مشکی ست کنید.

استایل با پیراهن چهارخانه مردانه فلانل آبی سفید قرمز فروشنده فروشگاه

انواع پیراهن چهارخانه‌ی مردانه

شاید به‌نظر بیاید که تمام پیراهن‌های چهارخانه‌ی مردانه، یک شکل و یک جنس هستند. اما نه تنها از نظر طرح و جنس متفاوتند، بلکه کاربردهای مختلفی هم دارند. در ادامه با چند نوع مختلف از پیراهن چهارخانه‌ی مردانه آشنا می شویم.

پیراهن چهارخانه مردانه نخی

این نوع پیراهن بسیار سبک و خنک است و می‌توانید در فصلهای گرم سال آن را بپوشید. یک پیراهن نخی و یک شلوار جین سبک، استایلی شیک به شما می‌دهد و هزینه‌ی زیادی هم برایتان ندارد. هرچند می‌توانید این پیراهن را با یک تیشرت هم بپوشید، اما به‌صورت تکی هم این پیراهن چهارخانه‌ی مردانه، جذابیت خودش را دارد و به راحتی با آن می‌توانید استایلی چشم‌گیر و شیک داشته باشید. برای پیراهن چهارخانه‌ی نخی در تابستان رنگ‌های سبز و آبی را پیشنهاد می‌کنیم. این رنگ‌ها هم جذاب هستند و هم گرمای کمتری جذب می‌کنند. می‌توانید این پیراهن‌های چهارخانه‌ی نخی را با یک تیشرت ساده‌ی مردانه هم بپوشید و دکمه‌های آن را باز بگذارید و یک استایل کژوال بسازید. با یک کفش کتانی سفید یا رنگی یک تیپ تابستانی جذاب داشته باشید. می‌توانید این پیراهن جذاب را با انواع اکسسوری و کلاه کپ گورین ست کنید.

پیراهن چهارخانه مردانه آستردار

در فصل‌های سرد می‌توانید یک پیراهن چهارخانه‌ی مردانه‌ی آستردار و پشمی بپوشید. این پیراهن بیشتر شبیه یک کت مردانه یا کاپشن پاییزه است، که در عین جذابیت شما را از سرما محفوظ می‌کند. پیراهن چهارخانه، آسترکشی شده و آستر آن با یک لایه پشم یا پشم شیشه پر شده است؛ که عایق سرما است و در زمستان باعث گرمای بدن می‌شود، و می‌توانید از آن به عنوان یک کاپشن یا کت استفاده کنید. پیراهن چهارخانه‌ی آستردار را می‌توانید با یک شلوار جین ضخیم و یک جفت بوت، و یک کلاه زمستانی ست کنید. هم‌چنین می‌توانید زیر آن یک پلیور بپوشید و استایلی زمستانه داشته باشید.

مطلب پیشنهادی:  7 روش ست کردن شیک و جذاب با کت تک مردانه 2022

پیراهن چهارخانه مردانه پشمی

اولین نوع پیراهن چهارخانه‌ی مردانه از جنس پشم و گرم بوده و در مناطق سردسیر تولید و استفاده می‌شده است. پیراهن چهارخانه‌ی پشمی بین تمام سنین آقایان محبوب است و مورد استفاده قرار می‌گیرد. پرطرفدارترین رنگ در پیراهن چهارخانه‌ی پشمی، رنگ قرمز و مشکی است. پس برای استایل پاییزه یک پیراهن چهارخانه‌ی پشمی را با اورکت کتان و شلوار جین مشکی و یک جفت بوت یا کفش مشکی یا قهوه‌ای چرم ست کنید.

هودی چهارخانه مردانه

هودی‌های چهارخانه، به صورت جلوبسته، جلوباز، زیپ‌دار یا دکمه‌دار وجود دارند‌. اما تمام هودی‌ها کلاه دارند و این مزیت هودی نسبت به باقی لباس‌های پاییزه است. معمولا جنس هودی‌ها از پنبه و نخ است و داخل آنها پشمی است. هودی‌های چهارخانه، مورد علاقه‌ی جوانان و نوجوانان هستند. هم‌چنین دانش‌آموزان و دانشجویان هم از هودی‌های چهارخانه در استایلشان استفاده می‌کنند. می‌توانید هودی چهارخانه را با شلوار جین راسته، یک تیشرت ساده و کفش اسپرت ترتیب کنید. با یک کلاه زمستانی بافت استایلتان را تکمیل کنید.

سخن پایانی

تیم اطلس کالکشن با معرفی آخرین اطلاعات مد و به‌روزترین محصولات پوشاک آقایان، همراه شماست؛ تا استایلی جذاب و شیک برای شما بسازد. در این مقاله ما آن‌چه باید درباره‌ی استایل‌های مختلف با پیراهن چهارخانه‌ی مردانه بدانید را با شما درمیان گذاشتیم و سعی کردیم تا در انتخاب درست و مناسب، شما عزیزان را راهنمایی کنیم. برای یک انتخاب حرفه‌ای و مطمئن از فروشگاه اینترنتی لباس مردانه دیدن کنید.
ما صادقانه در کنار شما هستیم.

جدیدترین محصولات

285,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
شروع کنید به تایپ برای دیدن محصولاتی که دنبالشان میگردید.
منوی دسته های تان را تنظیم کنید در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منوی موبایل
سایدبار پیمایش به بالا